czwartek, 28 marca 2019

WORKOPLECAKI W NATARCIU!

Zbliża się wiosna, a z nią nowe pomysły i nowe wyzwania - chciałam Was dzisiaj zaprosić do oglądania moich workoplecaków - powstawały w różnym czasie, z różnych okazji - będą zbiorczo w jednym poście - codziennie pojawi się jeden - przez najbliższy tydzień na pewno :) Ciekawa jestem Waszych faworytów...Materiał wierzchni workoplecaków jest wodoodporny - w większości poliester, chociaż pojawia się też jeans, len, czy dacota - w zależności od plecaka.

A na pierwszy ogień workoplecak wiosenny - połączenie delikatnej, pastelowej mięty w kwiaty z szarym lnianym materiałem wodoodpornym.
W środku kieszonka na zamek - i dwie mniejsze do chowania skarbów - podszewka bawełniana - w kolorze intensywnego różu - całość jak dla mnie dobrze się komponuje. A Wam jak się podoba takie połączenie?


Liski - dzisiaj w wersji na workoplecak - czyli wodoodporny poliester - w środku bawełna szara - w strzałki - wzór dla mnie zdecydowanie pasujący do lisków :) 

Trochę mnie nie było... Jakoś dopadły mnie inne obowiązki i świąteczne przygotowania - ale już nadrabiam zaległości :) Tak więc dzisiaj kolejny plecak, który jest w użyciu już od pewnego czasu :)
Z wierzchu wodoodporna dacota, a w środku bawełna w szarą kratkę :)

Kolejna odsłona - workoplecak w granatowo-musztardowo-miętowy wzór kwiatowy - a w środku granatowa bawełna w kropki :) Jak dla mnie połączenie prawie idelane :)
 

A kolejne połączenia już niedługo :)
 ania

2 komentarze: