środa, 31 października 2018

KOSMETYCZKA WODOODPORNA - PODEJŚCIE 1

W ostatnim czasie modne zrobiły się wodoodporne materiały - w różnych odsłonach i wzorach - ja swoje pierwsze wygrałam w konkursie "Warszawa Szyje" - i postanowiłam coś z nich uszyć - i tak czekały na swoją kolejkę - w międzyczasie powiększała się moja kolekcja materiałów wodoodpornych - mam na nie wiele pomysłów, tylko czasu wciąż za mało... 
Ale dzisiaj będzie nie o materiałach - tylko o kosmetyczce :)


Kosmetyczka - w prototypowym kształcie powstała w jeden wieczór, nawet nie cały, bo na szybko potrzebowaliśmy prezent dla pewnej młodej damy - lub nastolatki jak kto woli :) A chcieliśmy oboje z Mężem, żeby była taki bardziej specjalny i osobisty :)

Materiał na wierzch został wybrany taki ciemny, zgaszony róż - do środka podszewka z różowych trójkątów - też wodoodporna. Suwak srebrny, żeby było bardziej elegancko. I do tego metka z jeleniem dla ozdoby, też w kolorze srebrnym.


I tak zrobiłam wykrój - taki na szybko i zajęłam się szyciem - nawet poszło całkiem sprawnie i przyjemnie, chociaż chyba wykroju będę szukać albo kombinować dalej, bo ten nie do końca jest taki jak bym chciała.


A efekt, oceńcie sami, jak Wam się podoba :)

ania

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza